Poďme z teórie do praxe

Ukážeme vám, ako si zabezpečiť neustály prísun nových zákazníkov.

Budeme predstavovať "fiktívnych predajcov" okien a dverí a zaujíma nás Trnavský kraj.

 

⇓V nasledujúcich videách si pozrite, ako sme postupovali⇓

VIDEO 1:

Základný výber

 

Čo uvidíte:

  • Výber cieľovej skupiny
  • Uloženie filtra pre jednoduchú prácu v budúcnosti

Podobne môžete postupovať, ak predávate akýkoľvek produkt alebo poskytujete služby - buď celoštátne, v nejakom kraji alebo okrese - podstata ostáva stále rovnaká.

Aké sú výhody doplnkových funkcií?

1. to najdôležitejšie - šetria váš čas a umožňujú efektívnu prácu s platformou

2. na nič nezabudnete - všetko si môžete okamžite zapísať a nastaviť -máte to kedykoľvek k dispozícii aj keď sa prihlásite z iného počítača

3. doplnkové funkcie zabezpečujú kontinuitu v práci - to znamená, že ak vám odíde alebo sa vymení poverený pracovník, nový človek môže okamžite bez zdržania pokračovať v práci

VIDEO 2:

Praktické použitie doplnkových funkcií

 

Čo uvidíte:

  • Ako automaticky sledovať zaujímavé stavby
  • Ako zapisovať poznámky k projektom
  • Ako si pridať úlohu do budúcnosti, aby ste na nič nezabudli
  • Ako exportovať údaje do excelu
  • Ako požiadať o bezplatnú aktualizáciu údajov o stavbe

VIDEO 3:

Zabezpečenie neustáleho prísunu nových zákazok

 

Čo uvidíte:

  • Ako si ručne vybrať zoznam nových projektov, ak ste boli napr. v tom čase na dovolenke
  • Ako si môžete nastaviť automatického e-mailového AGENTA

AGENT pri správnom nastavení môže čiastočne nahradiť obchodného zástupcu - výhodou je, že nepotrebuje auto, telefón, notebook ani zaňho netreba platiť odvody, nefrfle a napriek tomu stále spoľahlivo pracuje:-)

Takto sa vyjadrili niektorí naši spokojní zákazníci...

S on-line databázou pracujeme už niekoľko rokov a sme spokojní. Máme prístup k relevantným a aktuálnym údajom o stavebných projektoch a chystaných stavebných zámeroch. Ceníme si hlavne úsporu času pri vyhľadávaní dodávateľských príležitostí, a tak môžeme celé naše úsilie sústrediť na aktívnu prácu s potenciálnymi klientmi na slovenskom trhu.

Ing. Martin Lukeš KNAUF Bratislava, s.r.o., Head of Object Department

Na slovenskom trhu sme už veľa rokov a sme známou spoločnosťou. Napriek tomu, že poznáme trh, využívame on-line platformu, ktorá nám výrazne pomáha pri informáciách, kde, kto a čo stavia alebo plánuje. Systém vyhľadávania v databáze je veľmi jednoduchý.Ceníme si aj zákaznícky servis – dostupný, ochotný pomôcť.

Ing. Tomáš GatialGIENGER, spol. s r.o., Projektový manažér

Vďaka využívaniu moderných pracovných nástrojov a aj on-line systému dnes patríme medzi lídrov v stavebnom priemysle. Na základe doterajšej spolupráce ju hodnotíme ako bezproblémovú. Dodávanie informácií o obchodných príležitostiach nám denne pomáha zefektívniť našu prácu a šetrí nám drahocenný čas.

Ing. Stanislav Viskupič COLAS

Najčastejšie otázky klientov

Som len regionálna firma - využijem vaše služby?

Určite áno, môžete si vyhľadávať projekty len vo vašom regióne.

Ponúkate len kreditné balíky?

Nie, môžete si objednať aj paušálne služby, ale odporúčame najprv vyskúšať kredity, aby ste s nízkymi nákladmi mohli otestovať naše služby

Mám produkt od konkurencie.

To vôbec nevadí, každá firma má svoj jedinečný spôsob získavania informácií. Kredity môžete využiť k tomu, aby ste našli informácie o projekte, ktorý nemá konkurencia a tak si rozšírite svoj obchodný záber.

Nemám čas, aby som stihol všetko sledovať

V takom prípade využite službu "KOMFORT" - počas 1hod. konzultácie vám urobíme registráciu a nastavíme služby - vy už len 1x do týždňa budete automaticky dostávať informácie na e-mail.

Som malý živnostník - využijem vaše služby?

Samozrejme, môžete napr. vyhľadávať v kategórii "Rodinné domy" alebo slúžiť ako subdodávateľ pre investorov a realizačné firmy.

Nie je vyhľadávanie príliš komplikované?

Práve naopak, vyhľadávanie je jednoduché, navyše máte k dispozícii prehľadné videonávody, v prípade potreby nám môžete kedykoľvek napísať alebo zavolať.